İnsansız hava aracı drone kuş bakışı keşifler için çokça kullanılıyor. Karaman’da bir köyde yürüyen iki vatandaş hiç beklemediği bir şeyle karşıya karşıya kaldılar. Karşılarında drone gören vatandaşlar, ne olduğunu anlayamadılar. Bu nedenle drone’a ilk önce yaklaşan vatandaşlar, daha sonra söz konusu teknolojik aletin üstlerine gelmeye başladığını görünce korktular. Korkunun etkisiyle adeta sağa sola kaçan vatandaşlar viral oldu.
Related Posts
Parma, Serie A’ya yükselmeyi garantiledi!
Serie B’nin 36’ncı haftasında Bari deplasmanından 1 puanla ayrılan Parma, Serie A’ya yükseldi.
Diyarbakır Barosu’ndan Zeydan açıklaması: ‘Van halkının tercihine saygı gösterin’
Van’da seçimleri kazanan DEM Partili Abdullah Zeydan’ın seçilme hakkının elinden alınmasına tepki gösterek Diyarbakır Barosu, “Van halkının tercihine saygı gösterin” dedi.
CANLI ANLATIM | Alanyaspor – Beşiktaş
Trendyol Süper Lig’in 36’ncı haftasında Alanyaspor, Beşiktaş’ı konuk edecek. Müsabaka 19.00’da başlayacak.