Related Posts
İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü judocusu Ekin İtmeç, Judo Yıldızlar Avrupa Kupası’nda ikincilik elde etti
Kocaeli’de düzenlenen Judo Yıldızlar Avrupa Kupası’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün judocusu Ekin İtmeç, 52 kiloda gümüş madalya kazandı. İzmirli sporcular Betül Şavli, Aişe Dalda ve Ahsen Gücü ise beşinci olarak şampiyonayı tamamladı. Judo Başantrenörü Mesut Kapan, sporcuların başarısından gurur duyduklarını ve bu başarıları sürdürmek istediklerini belirtti.
50 Bin Emeklinin Maaşı Kesildi: Bayramdan Sonra Maaşları Yatmayacak!
Geçtiğimiz aylarda Sahte Sigortalılık ve Sahte İş Yeri Takip Platformu kurduğunu açıklayan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ilk aşama çalışmalarını tamamladı.Yeniçağ Gazetesi’nde yer alan habere göre; bayram öncesi hazırlanan raporda 50 bin emeklinin …
Süper Lig’in 38. kenti Muğla olacak
Bodrum FK’nin Trendyol Süper Lig vizesi alması sonrasında Muğla kenti, ilk kez Süper Lig maçlarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.